Web stránky a e-shopy

Kto nie je na internete, ten neexistuje. A kto na ňom je a má odporný web, ten nech radšej ani nie je.

Tvoríme webové stránky, ktoré sú technologicky vymakané, bezpečné, intuitívne, jednoducho ovládateľné, nadčasové a hlavne fakt pekné. Sedí nad nimi web developer, grafik, programátor, čosi povie aj marketingový mág, aby to dobre vyzeralo nielen pre nerdov, ale aj pre smrteľníkov.
Priemer dnes nikoho neosloví, možností je milión a keď už si niekto klikol na váš web, nech u vás aj zostane. Spoločne s vami vymyslíme riešenie, ktoré sedí ako riť na šerbeľ pre váš biznis.

Do každého projektu dáme VŠETKO a potom nedáme ruky preč. Keď bude treba, pomôžeme vám aj s jeho administráciou.

Vedeli ste, že viac ako 93% webových stránok nie je optimalizovaných pre mobilné zariadenia? TO je FAIL. My také faily nerobíme.

Vytvoríme vám web s unikátnym dizajnom, prepracovanou štruktúrou, optimalizovaný SEO a marketingovým špecialistom tak, aby spĺňal presne to, čo od neho potrebujete – žiarivú prezentáciu aj bez trblietok a ponuku produktov, ktoré samy skáču do nákupného košíka.

tak čo, pustíme sa do toho?

Tvorba webstránok.

Chcete vedieť, ako vzniká webová stránka? Tvorba webových stránok je trochu alchýmia. Náš programátor dlho čosi ťuká do okienok, háda sa s grafikom, pár nocí nespí a po desiatkach káv sa potom z ničoho nič narodí váš web. V skutočnosti je to ešte o niečo zložitejšie.
Najskôr si spoločne sadneme, spoznáme váš biznis, vypočujeme si vaše nápady a požiadavky, zasotríme na vašu cieľovku a preklepneme si váš starý web. Potom sa dohodneme, čo vlastne chceme a čo od toho očakávem. Vy aj my. A keď sa zhodneme, zažartujeme v office pri dobrej káve, potom sa do toho pustíme.
Ponúkame komplexný balík služieb s pracovným názvom „Vyložte si nohy, my to odmakáme.“ Všetko od analýz, cez grafiku, programovanie, CSS, HTML a iné zhluky písmeniek až po reálny skutočný hmatateľný web.
Hoci sme odborníci, aj my sme kadejako začínali, nemusíte sa nás báť. Pre srandu si pokojne pozrite, ako vyzeral náš predchádzajúci web, kým sme ho vzali do parády

Tvorba e-shopov.

Zákazníci si pamätajú. Keď je k nim niekto milý pri pokladni, ale aj e-shop, ktorý im v poslednom kroku prirátal k účtu trojeurový poplatok za bublinkovú fóliu. Každý robí chyby, jasné, my vám však poradíme, ako sa im vyhnúť. Namiesto toho, aby sme vám vytlačili manuál AKO NA TO, ktorý si nalepíte na chladničku, pôjdeme na to inak.
Vytvoríme vám e-shop, v ktorom by bavilo nakupovať aj nás samých. Prehľadný, bezpečný, funkčný, intuivívny, jednoducho taký, z ktorého si s radosťou objednáte aj na budúce.

tak čo, pustíme sa do toho?
tak čo, pustíme sa do toho?

Správa webstránok.

Všetci vieme, že najdlhšie vydržia vzťahy vybudované na dôvere. Tú si fakt ceníme. Bez obáv nám môžete zveriť administráciu svojej webovej stránky. Postaráme sa, aby bola neustále fresh, lákala nových zákazníkov, hýčkala si starých a bola multimediálnym priestorom, ktorý dokonale odzrkadľuje váš biznis. Budeme k tomu potrebovať trošku aj vašu pomoc, ale bude to stáť za to.