Služby

Web stránky & eShopy.

Máme radi jedinečnosť. Vytvoríme váš web od základov – náš grafik navrhne parádnu grafiku, web developer vymyslí funkčný web, marketingový mág im to spripomienkuje, a keď bude všetko ready, od prvého riadku kódu je to na programátorovi. A potom na vás, aby ste to ustáli. Nový web vám vdýchne vietor do plachiet a podlomí kolená.

Chcem vedieť viac

Internetový marketing.

Mlčať je zlato. Niekedy. Väčšinou však slová motivujú k činom. My vás naučíme, aké slová používať, aké uvrhnúť do zabudnutia, ukážeme vám, že správnou marketingovou komunikáciou dokážete zvýšiť zisky a ešte to bude aj zábava. Občas je to ľahké, občas sa natrápime, no bude nám spolu dobre a výsledok potom oslávime spoločne.

Chcem vedieť viac

Grafický dizajn.

Náš grafik miluje výzvy, typografiu, sleduje nové trendy, vylepšuje tie staré, rád sa učí, pekne kreslí a má hlavu plnú nápadov, ktoré mu spontánne vypadávajú na papier. Jeden sa vám ujde. Aj dva, podľa toho, koľko ich budete potrebovať. Vytvoríme vám vizuálnu identitu, nové logo, navrhneme peknú grafiku na web či dizajn katalógu, ktorý si budete radi listovať aj pred spaním. Vášeň k práci je jednoducho cítiť.

Digitálna platforma.

Prichádzame k Vám s absolútnou novinkou – revolučnou digitálnou platformou, ktorú môžete využívať pod vlastným menom, pod vlastnou identitou na predaj originálnych dielov a príslušenstva. Túto platformu dokážeme prispôsobiť Vašim individuálnym potrebám, tak aby Vaši zákazníci už nemuseli strácať čas, ale mohli si objednať čokoľvek z Vašej ponuky tovarov a služieb cez internet. Stačí ak zákazník zadá VIN číslo svojho vozidla, o všetko ostatné sa postará naša digitálna platforma.