KTO SME

Sme mladý, moderný, kreatívny tím, ktorí sa zamieriava na … A teraz si predstavte ten zvuk krčiacej sa videopásky. Takí sú predsa všetci v tomto biznise.

Sme digitálna agentúra, ale v čom sme lepší?
Je nás 5 alebo 6, podľa ročného obdobia a mesačnej fázy. Sme nadšení ITčkári, grafici, kreatívci, umelci, slovíčkári a textári, ktorí radi robia veci poctivo, zodpovedne a strašne ich to baví. Ono je to potom cítiť aj na tom, čo robíte. Fakt.
Nie sme odborníci na všetko, preto nás je viac, aby sme si to mohli pekne rozdeliť. Viac ako 8 rokov robíme webové stránky – od grafického návrhu až po realizáciu a následnú administráciu.
V súčasnosti už ako páni dávame aj marketingovú stratégiu, ktorú nastavíme na mieru podľa očakávania klienta s pozadím dôkladnej SEO analýzy.

Nesúkame riešenia na kľúč, od nás nečakajte ani pásovú produkciu webov a e-shopov. Všetko, čo od nás vylezie, je do detailov prepracované webové a marketingové riešenie, ktoré sedí iba na váš biznis. Žiadne prevarené šablóny a trápne slogany.
Nebojíme sa ani serióznej práce, vdýchli sme novú energiu webu Asociácie slovenských arbitrážnych súdov aj Slovenskej komory psychológov. Viac si o našej práci prečítajte v sekcií REFERENCIE.

Keď viete, čo chcete, bude to parádna jazda. Keď neviete, čo chcete, spololočne na to v konečnom dôsledku aj tak prídeme. Tak to spolu skúsme.

a zopár faktov o nás ...
10
rokov praxe
148
klientov
515
odovdzaných projektov
3658
vypitých káv ročne
STE PRIPRAVENÍ?Kontaktujte nás.
a takto to máme radi ...
1
Mravenisko

Perfektný výsledok si vyžaduje perfektný výkon. Perfektné analýzy, perfektný dizajn, perfektné programovanie, perfektný marketing. Mravenčia práca je to, čo nás baví. Odmakáme si to a vy potom zlížete smotanu. Ale na to sme zvyknutí a ani nás to už nehnevá.

2
Jednoduchosť

Robíme veci poriadne premakané, ale zároveň lineárne jednoduché. Tak, aby dávali zmysel, vám, zákazníkom, nám. Aby nebolo potrebné nič vysvetľovať. Aby web predával sám. S marketingovou stratégiou, ktorá sa komunikuje sama. Jednoducho Keep it simple, sleduj a bav sa.

3
Zodpovednosť

Za našu prácu preberáme plnú zodpovednosť. Vieme, čo si beriem na plecia, celý váš biznis. Môžete sa spoľahnúť na dodržiavanie termínov, bezpečné uchovávanie výsledkov analýz a informácií, ktoré s nami budete zdieľať.

4
Komunikácia

Všetko je o komunikácii. Čím lepšie sa spoznáme, tým lepšie sa nám bude pracovať. A naopak, nenechávame si svoje postupy pre seba, nič pred vami netajíme. Ak ste na niečo zvedaví, pýtajte sa. Ide o váš biznis, tak nech viete, ako funguje. A ako fungovať bude aj dlho po tom, ako vám odovzdáme heslá do webového admina.