Internetový marketing

SEO, PPC, Google, Facebook, Instagram, Youtube

Ak patríte k tým šťastným, ktorí vedia, čo chcú, my vám ukážeme, ako to dosiahnete. Nastavíme marketingovú stratégiu, vymyslíme plán, ktorý podporíme číslami, ponúkneme vám zopár pikantných viet, ktoré prilákajú nových zvedavých zákazníkov a povieme vám, že TOTO určtite NIE, preboha.

tak čo, pustíme sa do toho?

Marketingová stratégia.

Rozprávať začíname už pár mesiacov po narodení. Hlavu a pätu to má až o pár rokov. Ak podnikáte, musíte si dávať pozor, na to, čo poviete. Aj nepoviete.

Vytvoríme vám komunikačnú a marketingovú stratégiu, ktorá bude reprezentovať váš biznis na úrovni, no zároveň ľudsky, empaticky a prívetivo. Nebojíme sa hrať so slovíčkami, vysekať z textu to, čo treba, vychrlíme na vás nápady, ktoré sú použiteľné a efektívne v praxi.

Neponúkame žiadne ružové jednorožce, robíme marketing, ktorý naozaj predáva.

Google reklama: Adwords.

Adwords, teda Google reklama, je o hre so slovíčkami. A v tej sme majstri. Vypracujeme vám analýzu kľúčových slov, podľa ktorej efektívne nastavíme reklamu tak, aby vám reálne zarobila a zároveň sa s nami zabavíte pri slovnom futbale. Aj pri tejto službe však platí, že sa najskôr musíme dobre spoznať,

tak čo, pustíme sa do toho?
tak čo, pustíme sa do toho?

Reklama na Facebooku.

Platiť fanúšikom, aby vás lajkovali? Tak sa Facebook nerobí. Nastavíme efektívnu facebookovú kampaň s merateľnými výsledkami (konverziami) podľa vášho rozpočtu a požiadaviek. Nielen, že prilákame lajky na vašu stránku, zároveň z existujúcich fanúšikov urobíme vašich zákazníkov. A tak dokola.

Administrácia facebookových stránok.

Toto máme radi. Celé dni sme na Facebooku a ešte za to dostávame peniaze. A teraz vážne. Naplníme vašu facebookovú stránku obsahom, ktorý bude baviť. Nás, vás, zákazníkov. Pokecáme si s vašimi fanúšikmi, poradíme, odpovieme, zazdieľame nejaké šteniatka či mačičky, ak bude treba a potom budem všetci spoločne hýkať nad výsledkami. Čestné facebookovské.

tak čo, pustíme sa do toho?
tak čo, pustíme sa do toho?

SEO.

Vedeli ste, že pojem SEO optimalizácia je vlastne hlúposť, pretože SEO samo o sebe znamená Search Engine Optimization. Takže naozaj chcete optimalizovať optimalizáciu? No okej, je možné, že sa v tom nie úplne vyznáte, takže vám radi pomôžeme. Zlepšíme návštevnosť vašej webstránky z organického vyhľadávania, teda zabookujeme vám nejaké tie TOP pozície v Googli tým, že použijeme správne slová tam, kde majú byť, pohráme sa s odkazmi, prelustrujeme váš web a naplníme ho obsahom, ktorý bude každý milovať. Aj ten Google.

Vypracujeme kompletnú SEO analýzu od kódu až po content a poprepisujeme to tak, aby to dávalo zmysel. Google robotom aj zákazníkom.